Mikrokogenerační jednotky
NEOTOWER

Výrobcem mikrokogeneračních jednotek NEOTOWER je německá společnost RMB/ENERGIE GmbH.

Od roku 2015 součástí skupiny YANMAR, předního japonského producenta spalovacích motorů. Díky vysoké energetické účinnosti, odolným motorům a intuitivnímu systému ovládání, představují mikrokogenerační jednotky NEOTOWER špičkové technické řešení pro vlastní produkci elektřiny a tepla.

Prohlédnout sortiment

Zastoupení pro ČR a SR

Návrhy, prodej, technickou podporu a servis mikrokogeneračních jednotek NEOTOWER v České republice, zajištuje společnost GT energy s.r.o.

GT Energy se již od roku 1997 zabývá úsporami energie a dodávkami moderních úsporných technologií. Našim zákazníkům jsme, spolu s naší sesterskou společností IVT, dodali více než 23 000 tepelných čerpadel pro vytápění, ohřev teplé vody, chlazení a využití odpadního tepla, které ročně šetří více než 900 000 GJ tepla.

Se společností YANMAR dlouhodobě spolupracujeme při instalaci plynových tepelných čerpadel a proto jsme sortiment rozšířili i o jejich moderní mikrokogenerace. Toto spojení nám umožnuje nabídnout zákazníkovi úsporné řešení s nízkými emisemi CO2 postavené buď na elektrických tepelných čerpadlech, nebo na plynových tepelných čerpadlech a mikrokogeneraci, podle preferencí zákazníka a cen energonositelů v budově.